- EDIFIER

Цена
€51 99 / 101 68 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-40kHz |
| Честотен диапазон | 20Hz-40kHz |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Външен цвят | Тъмно сив |
| Външен цвят | Тъмно сив |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Индикатор за статус | Activity Status |
| Компоненти | 2 колонки |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Компоненти | 2 колонки |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Чувствителност на микрофона | -49 dB |
| Чувствителност | 91 dB |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Разположение на захранването | Външно |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на закрито | 10 m |
| Средно време за работа на батерия | 88 ч. |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 6.1 |
| Разположение на захранването | Външно |
| Средно време за работа на батерия | 88 ч. |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на закрито | 10 m |
| Акустичен дизайн | Затворено |
| Акустичен дизайн | Затворено |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане |
| Чувствителност на микрофона | -49 dB |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 6.1 |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Тегло | 0.24кг |
Edifier W820NB Plus v2025 Безжични слушалки с ANC и Hi-Res Audio
Потопете се в звука с Edifier W820NB Plus v2025, оборудвани с 40 мм динамични драйвери с титаниево покритие и активно шумопотискане. С до 88 часа живот на батерията и Hi-Res Audio сертификация, тези безжични слушалки осигуряват изключително качество на звука за цял ден слушане.
Ключови Предимства
- Активно шумопотискане (ANC) — Блокирайте разсейванията и се съсредоточете върху музиката с напреднала технология за намаляване на шума.
- Дълъг живот на батерията — Насладете се на до 88 часа възпроизвеждане с едно зареждане, с бързо зареждане през USB-C.
- Сертифициран Hi-Res Audio — Сертифициран висококачествен звук за детайлно и точно възпроизвеждане.
- 40 мм драйвери с титаниево покритие — Динамични драйвери с титаниево покритие за чисти високи и дълбоки баси.
- Bluetooth v6.1 свързаност — Стабилна и ефективна безжична връзка с ниска латентност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Безжични (Bluetooth) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Тъмно сив |
| Активно шумопотискане | Да |
| Размер на драйвера | 40 мм |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Живот на батерията | До 88 часа |
Какво има в кутията
- Слушалки Edifier W820NB Plus v2025
- USB-C кабел за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









